•  
    2022
     
    District 23 Tournament - Team 4th Place
    Liam Rosa (165)
    Jamie Mazzacco (190)
     
    Buc Classic Tournament
    Gabe Scalise (132)
     
    Rahway Holiday Tournament
    Gabe Scalise (132)
     
    Hammonton Tournament
    Gabe Scalise (132)
     
    2021
    No Tournaments held due to COVID
     
    2020
    Region 5 Tournament
    Al De Santis (138)
    Mike McGhee (152)
     
    District 20 Tournament - Team 3rd Place
    Jack Maida (120)
    Al De Santis (138)
    Mike McGhee (152)
     
    Shawnee Tournament
    Jack Maida (120)
    Al De Santis (145)
    Mike McGhee (160)
     
    Holmdel Tournament  - Team 3rd Place
    Jack Maida (120)
    Al De Santis (138)
    Mike McGhee (152)
     
    Buc Classic
    Brendan Nichols (106)
    Al De Santis (145)*        Tournament Outstanding Wrestler
     
     
    2019
    District 20 Tournament   - Team 3rd Place
    Jack Maida (106)
    Al De Santis (132)
    Mike McGhee (145)
    Taylor Sousa (195)
     
    Buc Classic 
    Mike McGhee (145)
     
    Shawnee Tournament - Team 2nd Place
    Jack Maida (106)
    Mike McGhee (152)
    Jamie Mazzacco (170)
     
    Holmdel Tournament - Team 1st Place
    Jack Maida (113)
    Mike McGhee (145)
    Jack McCrae (152)
    Jamie Mazzacco (170)
     
    2018
     
    District 24 Tournament:
    Al De Santis (126) 
    Buc Classic - Team 2nd place
    Jack Maida (106)
    Matt Klemser (113)
    Shawnee Tournament - Team 3rd Place
    Jack Maida (106)
    Matt Klemser (113)
    Jarrett Weir (152)
    Holmdel Tournament - Team 2nd Place
    Jack Maida (106)
    Al De Santis (132)
    Jarrett Weir  (152)
     
     
    2017
     
    District 24 Tournament:
    Austin Cannon (160)
    Buc Classic
    Brad Smuro (120)
    Al De Santis (126)
    Jarrett Weir (138)
    Shawnee Tournament (December 2016)
    Al De Santis (126) 
    Holmdel Tournament (December 2016)
    Al De Santis (126) 
     
     
    2016
     
    Buc Classic
    Alex Johnson (145)
    Shawnee Tournament (December 2015)
    Tim Klemser (120) 
    Holmdel Tournament (December 2015) 
    TEAM - 1st Place 
    Matt Klemser (113)
    Tim Klemser (120)
    Alex Johnson (145)
    Paul Tietjen (160)
    Darius Gevas (220) 
     
    2015
     
    Buc Classic
    Danny Welsh (120)
    Shawnee Tournament:
    Alex Johnson (145) 
    Holmdel Holiday Tournament
    TEAM - 1st place
    Chris Dean (106)
    Alex Johnson (145) 
     
     
    2014
    Shawnee Tournament:
    Dave Musselman (HWT)
    Holmdel Holiday Tournament 
    Sam Koenig (145)
    Buc Classic Tournament:
    TEAM- 2nd Place
    Tim Klemser (106)
    Alex Johnson (138)
    Sam Koenig (145)
    Conor Dowd (152)
    Dave Musselman (HWT)
     
     
    2012
    Shawnee Tournament:
    Sam Koenig (145)
     
    Holmdel Holiday Tournament:
    Derek Arnette (132)
    Chris Graham (160)
     
    Buc Classic:
    Derek Arnette (132)
    Sam Koenig (138)
     
     
    2011
    Neptune Classic:
    Luke Bush (145)
     
    Buc Classic:
    Derek Arnette (125)
    Luke Bush (145)
    Kevin Chapman (171)
     
    Holmdel Holiday Tournament:
    Derek Arnette (125)
    Luke Bush (145)
     
    District 23 Tournament:
    Derek Arnette (130)
    Luke Bush (145)
     
     
    2010
    Neptune Classic:
    Luke Bush (140)
     
    Holmdel Holiday Tournament:
    Luke Bush (140)
    Tyler Kimble (145)
     
    District 23 Tournament:
    Luke Bush (145)
     
     
    2009
    Matawan Icebreaker:
    Garrett Sperling (119)
     
    Holmdel Holiday Tournament:
    Garrett Sperling (119)
    Luke Bush (135)
    Kevin Chapman (152)
    Chris Remedios (160)
     
    2008
    Matawan Icebreaker:
    Steve Gallo (145)
     
    Holmdel Holiday Tournament:
    Garrett Sperling (119)
    Adam Cook (189)
     
     
    2007
    Holmdel Holiday Tournament:
    Garrett Sperling (112)